TÜRKİYE’DE ENZİM ÜRETİMİ VE TİCARİLEŞME SORUNLARI ÇALIŞTAYI

-A +A

Ege Üniversitesi ve TÜBİTAK MAM ortaklığında yürütülen proje kapsamında, 19 Ekim 2018 tarihinde, “Türkiye’de Enzim Üretimi ve Ticarileşme Sorunları Çalıştayı” İzmir’de gerçekleştirilecektir.

Ege Üniversitesi ve TÜBİTAK MAM ortaklığında yürütülen, “Unlu Mamüller Sektörüne Yönelik Endüstriyel Enzime Ait Ekonomik Üretim Sistemlerinin Geliştirilmesi/İyileştirilmesi (UN-EN) TÜBİTAK 1003 Projesi” kapsamında “Türkiye’de Enzim Üretimi ve Ticarileşme Sorunları” başlığı altında 19 Ekim 2018 tarihinde, İzmir Ege Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Biyomühendislik Bölümü’nde bir gün süreli Çalıştay gerçekleştirilecektir.

 Çalıştay açık ve kapalı oturumlardan oluşmaktadır. Açık Oturum Programı ve Başvuru Formu ekte sunulmuştur. Kapalı oturum 15:30 ‘da davetli konuşmacılar ve proje ortakları ile gerçekleştirilecektir. Çalıştay Başvuru Formuna, ‘Ege Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Biyomühendislik Bölüm Web Sayfası Linkler’ sekmesinden de ulaşılabilir. Başvuru Formu doldurularak trenzekim2018@gmail.com adresine gönderilmesi ile başvuru gerçekleştirilebilir.

Çalıştay’a katılım ücretsizdir.
Katılımcı sayısı 100 kişi ile sınırlıdır. Başvurular 17 Ekim 2018’de sona erecektir.

09.10.2018